יום ראשון, 9 בפברואר 2020

לימודי טיסה להוצאת רישיון טייס אזרחי


שיעורי טיסה פרטיים   ולימודי טיסה אזרחית

תמיד חלמתם להיות טייסים ? תתפלאו, אבל החלום לא כזה רחוק כפי שהיה בעבר. כיום, שקיימים עשרות בתי ספר לטיסה המתחרים על אלו שמתעניינים בשיעורי טיסה או לימודי טיסה, המחירים זולים יותר מבעבר ויש לכם סיכוי טוב להגיע בסופו של תהליך לרישיון הנכסף. לימודי טיסה אמנם יקרים בהרבה משיעורי הנהיגה, אך אין ספק שהחוויה במהלך שיעורי טיסה היא אחרת לחלוטין.
אלו שמעולם לא הטיסו מטוס לעולם לא ידעו מהי ההרגשה ובאיזה חוויה מדובר עד שלא ירשמו ויתחילו לימודי טיסה. הרי שמדובר בכלי עוצמתי המאפשר לכם להגיע לחוויות וריגושים שטרם חוויתם כל חייכם. אם בעבר התלהבתם משיעורי הנהיגה כאשר הייתם נערים מתבגרים בני 17, תארו לכם מהי ההרגשה במהלך שיעורי טיסה ?
תהליך לימודי טיסה הוא תהליך ארוך, וכולל פרוצדורות שונות. תחילה, עליכם לעבור מבדקים רפואיים באחד ממרפאות הטיסה הקיימות בארץ. באם נמצאתם כשירים עבור שיעורי טיסה, כעת כל מה שנותר לכם הוא לצבור מספיק שעות טיסה, ולעבור את כל מבחני התיאוריה והמבחנים המעשיים בלימודי הטיסה. בית הספר לטיסה כמובן ידריך אתכם ומדריך צמוד ילווה אתכם במהלך כל הלימודים והשיעורים בבית הספר לטיסה. אך אם זאת, דרוש מכם הזמן והרצון העז להצליח ולהיות בסופו של תהליך עם רישיון טייס ביד. מחיר מומלץ של קורס טיסה כזה יכול להיות בסביבות 10000 ש"ח. על מנת להטיס מטוס נדרשים מיומנויות וכישורים שנרכשים מהלך למידה קשה, אך אין ספק כי כל אדם שעומד בבדיקות הרפואיות ובששת מבחני התיאוריה של לימודי טיסה בסופו של דבר יעבור גם את המבחנים המעשיים ויזכה לרישיון טיסה. במהלך שיעורי טיסה רבים ולאחר שעות טיסה רבות תוכלו לרכוש את הידע, המיומנות והכישורים המיוחדים הנדרשים להטסת מטוס ויהיה לכם מספיק בטחון על מנת להטיס את הכלי הנפלא והנהדר הזה.

אז אם אתם מחפשים בית ספר לטיסה למטרת לימודי טייס להנאה בלבד או אפילו קורס טיס פרטי לשם הוצאת רישיון טייס אזרחי – אנו ממליצים לכם על בית הספר לתעופה סקאי. טלפון 03-6127007